WD My Net N900 HD Wireless Dual Band ruter

62
LAN01507
WD
Mrežna oprema
Novo
1 leto
Na zalogi v skladišču

Predvidena dostava na vaš naslov: 28.01.2020


27,99
V košarico Povpraševanje




Tehnične podrobnosti

Blagovna znamka WD
Zaloga Na zalogi
Garancija 1 leto

Podroben opis

N900 HD Wireless Dual Band ruter 
WDBWVK0000NSL

450Mbps + 450Mbps
2.4GHz & 5GHz Simultaneous Dual-Band
7 x Gigabit Ethernet LAN Ports
2 x USB Ports
Wi-Fi Protected Setup Button
WPA/WPA2 Security, SPI Firewall
IPv6-Enabled, Advanced QoS
My Net Dashboard
FasTrack Plus Technology
Universal Plug & Play (UPnP)

Mnenja in ocene kupcev za "WD My Net N900 HD Wireless Dual Band ruter"

Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Sorodni izdelki
Small Form Factor Pluggable 1000Bas

Small Form Factor Pluggable 1000Bas

Na zalogi v skladišču
28,99 € V košarico
ARUBA AP 60/61 WALL MOUNT KIT

ARUBA AP 60/61 WALL MOUNT KIT

Na zalogi v skladišču
36,31 € V košarico
Meraki 40GbE QSFP Cable, 1 Meter

Meraki 40GbE QSFP Cable, 1 Meter

Na zalogi v skladišču
58,56 € V košarico
10G SFP+ LC LR 10km Transceiver

10G SFP+ LC LR 10km Transceiver

Na zalogi v skladišču
58,56 € V košarico
Aruba AP-325 802.11n/ac 4x4:4

Aruba AP-325 802.11n/ac 4x4:4

Na zalogi v skladišču
232,80 € V košarico
10/25Gb 2P 640FLR-SFP28 Adptr server 0

10/25Gb 2P 640FLR-SFP28 Adptr server 0

Na zalogi v skladišču
321,36 € V košarico
1000BASE-LX/LH SFP,MMF/SMF,1310nm,DOM (3rd Party) Lifetime Warranty

1000BASE-LX/LH SFP,MMF/SMF,1310nm,DOM (3rd Party)...

Na zalogi v skladišču
42,20 € V košarico
802.11a/g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir; Int Ant;

802.11a/g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir; Int Ant;

Na zalogi v skladišču
206,53 € V košarico